• In English
 • У Грузії заступник Міністра оборони України взяв участь в урочистостях з нагоди 100-річчя утворення Першої Демократичної Республіки
  Міністерство оборони України, опубліковано 26 травня 2018 року о 16:34

  Сьогодні, 26 травня, на запрошення грузинської сторони делегація Міністерства оборони України на чолі із заступником Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенантом Анатолієм Петренком взяла участь в урочистих заходах з відзначення 100-річчя утворення Першої Демократичної Республіки Грузія.

  У складі парадних військових розрахунків була також представлена прапороносна група Збройних Сил України.

  Гостями святкових заходів державного рівня були Президенти Литви, Латвії, Фінляндії, Польщі, Словаччини, Вірменії та Голова Європейської Комісії.

  Серед глав іноземних делегацій оборонних відомств, які брали участь у заходах, були Міністри оборони Латвії Раймонд Бергманіс, Литви Раймундас Каробліс, Туреччини Нуреттін Джаніклі, а також державний секретар оборонного відомства ФРН Петер Таубер.

  У рамках урочистостей заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції мав короткі зустрічі з Міністром оборони Грузії Леваном Ізорія, главами делегацій оборонних відомств Латвії, Литви та ФРН. Під час спілкування сторони обмінялися поглядами щодо стану та перспектив двосторонньої співпраці в оборонній сфері, а також тенденцій сучасної безпекової ситуації.

  Участь делегації Міністерства оборони України у заходах з відзначення вікового ювілею становлення грузинської державності засвідчила стратегічний характер відносин між Україною та Грузією, продемонструвала єдність двох держав у питаннях підтримки і зміцнення європейської безпеки та протидії російській агресії.