• In English
 • У Дніпропетровській області у липні 2019 року на електронних земельних торгах орендна плата за земельну ділянку зросла на 116% від нормативної грошової оцінки

  Головним управлінням Держгеокадастру в Дніпропетровській області 22, 23 та 29 липня 2019 року було проведено електронні земельні торги з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Найбільш конкурентні торги виявилися по земельній ділянці, яка розташована на території Петриківського району, орендна плата за користування якою зросла на 116% від нормативної грошової оцінки.

  Під час проведення торгів продано право оренди на 5 земельних ділянок загальною площею 32,32 га, які розташовані на території Криничанського, Петриківського та П’ятихатського районів Дніпропетровській області (за межами населених пунктів). Загальна сума розміру річної орендної плати за користування земельними ділянками складає понад 74,08 тис. гривень. За підсумками проведення електронних земельних торгів річна орендна плата земельних ділянок зросла в середньому на 30% від нормативної грошової оцінки землі. Отримані кошти щорічно поповнюватимуть місцевий бюджет та можуть бути використані на реалізацію соціальних проектів.

  Наступні земельні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) на Дніпропетровщині відбудуться 6, 22 та 23 серпня.

  Довідково

  З переліком земельних ділянок та інформацією про проведення електронних земельних торгів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Держгеокадастру у розділі «Земельні аукціони».