• In English
 • У Дніпрі для спортсменів та тренерів області зводимо «Олімпійський будинок», – Валентин Резніченко
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 22 січня 2021 року о 11:34

  У Дніпрі завершують зводити двоповерховий «Олімпійський будинок». Це адміністративний корпус, який будують поряд з ареною для ігрових видів спорту та легкоатлетичним стадіоном. Там будуть велика конференц-зала, роздягальні, душові – все для комфорту чемпіонів та їхніх тренерів. Роботи – частина національної програми «Велике будівництво», повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

  «Із року в рік представники Дніпропетровщини прославляють область на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Аби примножити їхні здобутки, розбудовуємо спортивну інфраструктуру регіону, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Кипить робота у дніпровському «Олімпійському будинку». Це велика адміністративна споруда. Її зводимо поряд із шестиповерховою ареною для ігрових видів спорту та легкоатлетичним стадіоном».

  На першому поверсі «Олімпійського будинку» облаштують ресепшн, тренерські та  роздягальні з душовими для команд. Зроблять кімнату відеоспостереження, технічні приміщення. А ще – окремий  санвузол для відвідувачів з інвалідністю. «Родзинка» - велика актова зала з міні-сценою.

  На другому поверсі буде сучасна конференц-зала. А ще – офісні кабінети для федерацій з різних видів спорту.