• In English
 • У Дніпрі для олімпійців звели «з нуля» сучасний спорткомплекс «Олімпійські резерви»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 11 листопада 2020 року о 16:19

  Простора крита арена побудована за підтримки Програми Президента України «25 спортивних магнітів». У Дніпрі для олімпійців звели «з нуля» сучасний спорткомплекс «Олімпійські резерви». На її відкритті побував Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

  «Збудувати з нічого багатофункціональний шестиповерховий сучасний спортивний комплекс - це сьогодні багато важить для розвитку українського спорту. Цей об'єкт має стати домівкою для багатьох олімпійців нашої країни, адже тут є все для розвитку близько шістдесяти видів спорту. Вірю, що на цій арені виховуватимуть і плекатимуть майбутніх олімпійців, а також чемпіонів України, Європи та світу!» - зазначив Вадим Гутцайт.

  Шестиповерховий спорткомплекс побудували за новітніми технологіями енергозбереження. Він із модерновим стильним фасадом та сучасною «начинкою». Всередині оснащений спеціальною вентиляцією – для підтримки необхідної температури та рівня вологості. Окрім того, арена для олімпійських видів спорту обладнана сучасними залами для ігрових видів спорту та єдиноборств. Поряд зі спорткомплексом звели Олімпійський будинок. Всередині великий конференц-зал та сучасний медіацентр.

  Робимо спорт доступним по всій Україні разом з вами!