• In English
 • У Держкомтелерадіо підписано Меморандум про співпрацю з реалізації Проекту «Гендерне бюджетування в Україні»

  24 січня у Держкомтелерадіо підписано Меморандум про співпрацю з реалізації Проекту «Гендерне бюджетування в Україні», що здійснюється за фінансової підтримки Швеції.

  Меморандум підписали керівник Проекту Мая Босніч та заступник Голови Держкомтелерадіо, уповноважений з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі Микола Білоус. У Меморандумі йдеться про співробітництво між вищезазначеними установами у процесі застосування гендерного підходу в бюджетному процесі Держкомтелерадіо.

  Мета Проекту «Гендерне бюджетування в Україні», головним бенефіціаром якого є Міністерство фінансів України, полягає у сприянні підвищенню економічної ефективності бюджетних видатків через врахування потреб різних груп жінок та чоловіків в Україні. Таким чином, Держкомтелерадіо долучився до зазначеного проекту, в якому задіяні відповідні галузеві міністерства, усі області та місто Київ.

  Відповідно до положень Меморандуму співпраця між Держкомтелерадіо та Проектом «Гендерне бюджетування в Україні» відбуватиметься за напрямами, які передбачають здійснення гендерного аналізу обраних бюджетних програм Держкомтелерадіо з метою виявлення наявності/відсутності дискримінаційних норм щодо жінок/чоловіків та/або гендерних розривів у діяльності органу, проведення навчальних семінарів та надання консультацій для співробітників апарату та деякі інші заходи з метою застосування гендерного підходу в бюджетному процесі.

  У процесі реалізації Меморандуму передбачається залучення кола журналістів, які розуміють важливість висвітлення зазначеної тематики для поточної реформи державних фінансів та готові співпрацювати у цьому напрямку.