• In English
 • У Державній прикордонній службі України тривають збори резервістів
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 18 грудня 2018 року о 10:30

  З метою реалізації заходів воєнного стану на початку грудня по всій Україні розпочались збори резервістів силових структур. Державна прикордонна служба України також спланувала та успішно проводить відповідні заходи.

  На базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота продовжуються збори резервістів. Під час курсу підготовки вони продовжують отримувати необхідні знання та навички із загальновійськових та прикордонних дисциплін. Учасники зборів опановують курс вогневої підготовки з практичним виконанням вправ стрільб, відпрацьовують прийоми з особистої безпеки, вчаться правильно застосовувати силу, вивчають тактичну медицину, тактико-спеціальну підготовку та інші дисципліни.

  Під час практичних занять з особистої безпеки й застосуванні сили резервістам продемонстрували техніку нанесення ударів, займання правильної стійки та вміле використання елементів захисту від ударів. Інструктори з тактичної медицини провели низку теоретичних та практичних занять, де резервістів навчали зупиняти кровотечу, відновлювати прохідність дихальних шляхів та правильно накладати джгути. Отримані знання і навички військовозобов’язані відпрацьовували безпосередньо на практиці.

  Також на військовому стрільбищі Головного центру резервісти відточували своє вміння володіти зброєю, виконавши вправи стрільб із автомату АК-74, кулемету ПК та пістолету ТТ. Під час курсу тактики прикордонної служби вони навчалися орієнтуватися на місцевості та знаходити задані орієнтири. Також вони вивчають алгоритм дій прикордонного наряду під час виявлення невідомих слідів на прикордонній ділянці.

  У подальшому ці знання, у разі необхідності, можуть бути застосовані резервістами під час виконання службово-бойових завдань з охорони державного кордону.