• In English
 • У день Святого Валентина в Україні одружилося майже 2400 пар, – Мін’юст
  Міністерство юстиції України, опубліковано 15 лютого 2018 року о 17:06

  14 лютого у День усіх закоханих в Україні одружилися 2393 пари. У тому числі 349 пар скористалися послугою Мін’юсту «Шлюб за добу». Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

  «Вчора, 14 лютого, в Україні стало на 2393 подружжя більше. Рекордсменом за кількістю шлюбів стала столиця - у Києві одружилося 216 пар. Далі - Дніпропетровська область, де одружилося 197 пар, та Львівська область, де шлюб взяли 152 пари. Найменше пар одружилося в Луганській області – всього 24», - зазначила Олена Сукманова.

  За її словами, це свято є доволі популярним днем для проведення весілля. «Так, одна пара з Києва, щоб одружитися, у день Святого Валентина, подала документи ще 21 червня 2017 року», - сказала заступник Міністра юстиції.

  Вона нагадала, що для більшої зручності для молодят Мін’юст на вчорашнє свято запровадив акцію «Кохання поза часом»: 58 відділів ДРАЦСу по всій Україні працювали з 8 ранку і до півночі. «Перший шлюб 14 лютого було зареєстровано о 8:13 ранку в Запорізькій області, а останній - о 23:55 на Черкащині», - повідомила Олена Сукманова.

  Заступник Міністра також подякувала всім працівникам ДРАЦСів по всій Україні за роботу. «Спасибі всім нашим працівникам, які вчора пройшли «випробування» днем Святого Валентина, одружили всіх, хто хотів одружитися, та надали парам зручні і якісні послуги», - сказала заступник Міністра юстиції.