• In English
 • У Чернігові відкрили сучасний стадіон
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 10 грудня 2020 року о 15:33

  Арена Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу "Юність", яку відкрили сьогодні після реконструкції, входить у Програму Президента України "25 спортивних магнітів". Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

  «Відтепер у Чернігові з'явились гідні умови для якісної навчально-тренувальної роботи наших юних футболістів. Стадіону "Юність" - 40 років і це перша модернізація арени з 1975 року. На ньому проводитимуться міські, обласні, всеукраїнські та міжнародні змагання з чоловічого і жіночого футболу та легкої атлетики, а також тренуватимуться вихованці СДЮШОР з футболу, комплексної ДЮСШ управління освіти і науки та обласної ШВСМ з ігрових видів спорту. Вірю, що тут виховують не одну зірку українського та світового спорту» - зазначив Вадим Гутцайт. 

  Відтак, комплекс становить:

  стандартне футбольне поле зі штучною травою;

  легкоатлетичне ядро (8 доріжок 400 м і сектори зі штучним покриттям);

  трибуни на 3000 посадкових місць;

  два ігрові майданчики зі штучним газоном;

  тренажерне містечко;

  майданчик для cross-fit.

  Також об’єкт повністю інклюзивний.

  «За програмою Президента українські «магніти» включають в себе побудову музеїв, присвячених сучасним видатним спортсменам. Чернігівський об’єкт не став виключенням. Тут облаштовано музей історії місцевого футболу з окремою експозицією, присвяченою вихованцю ДЮСШ "Юність" українському футболісту, гравцю національної збірної та англійського футбольного клубу "Вест Гем" Андрію Ярмоленку. Дуже приємно, що на відкриті були присутні батьки видатного футболіста. Уявляю, як вони пишаються своїм сином. Бажаю, щоб кожен українець досяг великих висот, а ним пишалися не тільки близькі, а й вся країна!», - додав Вадим Гутцайт.