• In English
 • У Берліні відкрився Український павільйон на Міжнародному зеленому тижні-2019

  Сьогодні, 18 січня, відбулося офіційне відкриття Українського павільйону на продовольчій виставці-ярмарку «Міжнародний зелений тиждень-2019» (м. Берлін, Німеччина) за участі в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка та Федерального міністра продовольства і сільського господарства ФНР Юлії Кльокнер.

  Також на відкритті були присутні Комісар ЄС з питань здоров’я і безпеки продовольства Вітеніс Андріукайтіс, Президент Союзу фермерів ФРН Йоахім Рюквід, Голова Федерації індустрії продовольства та напоїв ФРН Вольфганг Інгольд, високопосадовці та представники іноземних делегацій країн-учасників.

  «Повернення України на «Зелений тиждень» у високому статусі Національного павільйону стало можливим завдяки спільним зусиллям і успішній кооперації українського бізнес-сегмента та Уряду. Україна, як велика країна із прекрасними людьми і потужною сільськогосподарською галуззю, просто не мала права не бути присутньою на Міжнародному зеленому тижні», – зазначив Максим Мартинюк.

  На українській експозиції загальною площею 1200 кв. м представлена продукція українських  компаній різного профілю – м’ясні вироби, органічні та вегетаріанські продукти, риба та морепродукти, алкогольні та безалкогольні напої, кондитерські вироби та мед, молочна продукція та інше.

  В рамках «Зеленого тижня» офіційна делегація від Міністерства аграрної політики та продовольства України бере участь у ряді двохсторонніх зустрічей, а також у Глобальному форумі з продовольства і сільського господарства на тему «Цифрове сільське господарство – інтелектуальні рішення для сільського господарства майбутнього».

  Довідково

  «Міжнародний зелений тиждень» – одна з найбільших і найпрестижніших агропромислових виставок у світі, яка була заснована у Берліні в 1926 році.

  У заході беруть участь 1,7 тис. учасників із 65 країн світу та понад 400 тис. відвідувачів. У рамках виставки проводиться близько 300 симпозіумів, семінарів, форумів, засідань комітетів і т. д.