• In English
 • У Бердянську після реконструкції відкрили оновлений дитсадок за принципами Нового освітнього простору

  У Бердянську Запорізької області за принципами Нового освітнього простору (НОП) після реконструкції відкрили оновлений дитячий садок «Зіронька» і реабілітаційний центр для дітей з особливими освітніми потребами.

  «У Бердянську після реконструкції відкрили дитячий садочок та реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю. Тепер тут більше 100 дошкільнят виховуються у нових сучасних умовах. У садочку і центрі працює система опалення з індивідуальним тепловим пунктом, система вентиляції з рекуперацією, яка провітрюватиме приміщення без відкриття вікон та без втрати тепла взимку і з прохолодою влітку. Також тут тепла підлога в групах, шафи для одягу з системою просушування, сучасні меблі та іграшки. У реабілітаційному центрі новітні інтерактивні технології, які допомагають розвитку дітей з особливими освітніми потребами», - зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

  Будівлю дошкільного закладу було побудовано ще у 70-х роках минулого століття. Тепер після реконструкції це яскравий сучасний та теплий дитсадок, в якому в комфортних умовах виховуються діти.

  Реконструкцію дитсадка та реабілітаційного центру було проведено за кошти Європейського Союзу в рамках комплексної програми допомоги переселенцям із зони АТО.

  Довідково

  Новий освітній простір (НОП) створюється в навчальних закладах України за 4 основними принципами:

  • енергоефективність;
  • сучасне обладнання;
  • мотивуючий простір;
  • безбар‘єрність.

  Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій українській школі.

  Проект ініційований Мінрегіоном і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України и та органами місцевого самоврядування.

  НОП – школи, в яких хочеться навчатися!