• In English
 • У 32 громадах завершується другий етап відбору кандидатів у помічники ветерана
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 08 серпня 2023 року о 15:08

  Триває процес формування пулу кандидатів до участі у пілотному проекті Мінветеранів з започаткування інституту помічника ветерана. Вже майже 340 осіб виявили бажання практично долучитися до цієї ініціативи, а у 32 громадах завершується другий етап відбору кандидатів. Це стадія співбесід за участі спеціально створених комісій у чотирьох регіонах, які стали майданчиками для проведення експерименту.

  Нагадаємо, що загалом заплановано відібрати 400 громадян у 44 громадах, котрі пройдуть навчання у Центрах ветеранського розвитку і потім працюватимуть у сервісних центрах.

  Співбесіди з кандидатами перебувають у активній фазі у Вінницькій, Миколаївській, Львівській та Дніпропетровській областях. Більша частина залучених осіб, а це 54%, є жінками, середній вік кандидата – 43, також здебільшого вони мають вищу освіту на рівні магістра – 52%.

  Тим часом у пілотних областях уже відкрито 4 Центри ветеранського розвитку, що надаватимуть освітні послуги ветеранам, членам їхніх родин задля успішної реінтеграції у цивільне життя. Зокрема, тут готуватимуть і помічників ветеранів.

  Мінветеранів працює над діджіталізацією ветеранського сервісу в контексті створення кабінету працівника «Помічник ветерана». Це допоможе цільовій аудиторії краще комунікувати із сервісним офісом, його представником, а також значно спростить виконання помічником ветерана делегованої місії.

  Кандидати на посаду помічника ветерана, якщо вони бажають долучитися до проекту і відчувають в собі потенціал соціально активної й небайдужої особистості, ще мають час, аби подати заяву в електронній формі на участь у конкурсі винятково через інформаційний портал Е-ветеран (https://eveteran.gov.ua).

  Докладніше про умови участі у проекті та загалом його мету започаткування можна довідатися за посиланням.

  Також у форматі листування працює електронна пошта інформаційної підтримки цієї ініціативи: asistantsupport@mva.gov.ua