• In English
  • У 2024 році до Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 283 населених пунктів Львівщини

    В процесі внесення відомостей до Державного земельного кадастру у 2024 році фахівці Держгеокадастру внесли відомості про нормативну грошову оцінку земель 283 населених пунктів Львівської області.

    Загалом працівники землевпорядної служби Львівщини внесли до Державного земельного кадастру відомості про нормативну грошову оцінку земель 1737 населених пунктів області.

    Нормативна грошова оцінка земель є необхідною для визначення розміру державного мита при оформленні успадкування, дарування та міни земельних ділянок, що перебувають у власності, розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, що передаються в оренду.

    Згідно з законодавством нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5-7 років. Для зручності громадян передбачено можливість онлайн замовлення витягу про НГО земельної ділянки на вебресурсі електронних послуг Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру https://e.land.gov.ua.