• In English
 • У 2021 році тернопільські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 84,5 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 17 січня 2022 року о 11:02

  Упродовж 2021 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області за результатами заходів державного фінансового контролю виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 152,6 млн грн.

  На виконання вимог аудиторів об’єкти контролю забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 84,5 млн грн, з яких понад 5 млн грн повернуто до бюджетів різних рівнів.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 27 управлінських рішень, 24 посадових осіб притягнули до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 2 ‒ звільнили із посад.

  За вчинені порушення 70 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності. До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 15 фінансових санкцій.

  За результатами розгляду ревізійних матеріалів правоохоронними органами розпочато 24 досудових розслідувань і вручено 13 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.