• In English
 • У 2020 році Мінсоцполітики планує розширити проект “соціальна громада” на всю Україну
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 21 січня 2020 року о 16:34

  Пілотний проект “соціальна громада”, який Міністерство соціальної політики тестувало у 2019 році у близько 40 ОТГ буде масштабовано на всю країну. Про це Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська заявила в ході робочої поїздки в Запорізьку область.

  “За час тестування проекту в 2019 році система довела свою ефективність і показала, що комп’ютерна програма “соціальна громада”, яка забезпечує електронний обмін даними набагато спрощує і пришвидшує обмін та опрацювання інформації. Проект успішно пройшов тестування, і тому в 2020 році ми починаємо його поетапне масштабування на всю Україну”, - підкреслила Юлія Соколовська.

  За словами очільниці відомства, з 2020 року Міністерство соціальної політики починає активну роботу щодо наближення соціальних сервісів до людей. “Мова іде не лише про розширення соціальної громади”, а й про створення фронт-офісів із прийому документів в ОТГ по всій країні, а також закупівлю техніки для них”, - наголосила Юлія Соколовська.

  Запорізька область входить у ТОП-5 областей України за темпами децентралізації. Зараз в області створено 64 об’єднаних територіальних громади, що покриває фактично 80% території області.