• In English
 • У 2019 році ОТГ отримають на спортивні проекти майже 40 млн грн субвенції із держбюджету


  «Майже 40 млн грн субвенції із державного бюджету отримають об’єднані територіальні громади у 2019 році на спортивні проекти. Ці кошти спрямовано на будівництво нових спортивних закладів, майданчиків, стадіонів, а також на реконструкцію і капітальний ремонт існуючих», – повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

  За його словами, всього буде реалізовано 42 проекти будівництва, реконструкції та капітального ремонту в сфері спорту в рамках субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році. 

  Головним розпорядником цих коштів є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

  Всього у державному бюджеті на цей рік передбачено 2,1 млрд грн субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ, яка розподілена на фінансування понад 2700 проектів у різних областях України в цьому році.

  Нагадаємо, Мінрегіоном також вже схвалено фінансування 131 проекту зі створення важливої спортивної інфраструктури на місцях на суму майже 1,3 млрд грн за рахунок Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).