• In English
 • У 2019 році частка професійного персоналу від загальної чисельності Збройних Сил складає 92%, – Степан Полторак
  Міністерство оборони України, опубліковано 19 серпня 2019 року о 19:37

  Збройні Сили України планово переходять на професійну основу. Відповідно до Концепції розвитку професійного сержантського і старшинського складу здійснюється комплектування військ підготовленим та вмотивованим особовим складом. На цьому сьогодні, 19 серпня, під час засідання Комітету реформ Міністерства оборони та Збройних Сил України акцентував Міністр оборони України Степан Полторак.

  За словами глави оборонного відомства, посилено кадровий потенціал Збройних Сил. Було введено в дію Концепцію військової кадрової політики на період до 2020 рокуякою визначена нова філософія проходження військової служби, яка охоплює весь комплекс заходів від прийняття на службу до звільнення в запас.

  Реалізується нова модель кар’єрного зростання офіцерів на основі здобуття військової освіти з одночасним вивченням іноземної мови, у тому числі за кордоном.

  За рейтинговим принципом здійснюється атестування військовослужбовців та формування резерву кандидатів для просування по службі, до якого включено понад 15 тисяч офіцерів. Також формується принципово новий сержантський і старшинський корпус Збройних Сил.

  «У Міноборони та ЗС України успішно реалізуються завдання забезпечення гендерної рівності. Законодавчо закріплено рівні права і можливості жінок і чоловіків під час проходження військової служби. У Збройних Силах проходять службу понад 26 тисяч військовослужбовців, жінок з них – 3,4 тисячі. Також у цьому році вперше було здійснено набір дівчат на навчання до Київського військового ліцею імені Івана Богуна», – поінформував Степан Полторак.