• In English
 • У 2018 році Нацполіція опрацювала 8 мільйонів звернень українців
  Національна поліція України, опубліковано 20 грудня 2018 року о 10:36

  У 2018 році Національна поліція опрацювала 8 мільйонів звернень українців. Це удвічі більше, ніж п’ять років тому, і свідчить про зростання довіри громадян до роботи правоохоронців. Водночас довіра людей є одним з трьох критеріїв оцінки роботи поліцейських. Про це Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив сьогодні, 20 грудня, під час звітної прес-конференції за результатами роботи відомства у 2018 році.

  За його словами, довіра людей до роботи поліцейських є найголовнішим досягненням відомства упродовж останніх років.

  «Суспільство чекає від нас якісного поліцейського сервісу, і ми наполегливо працювали над його покращенням. Ми розпочали з того, що офіційно змінили у цьому році критерії оцінки роботи поліцейського. І першим критерієм оцінки стала саме довіра населення до поліції», – підкреслив Сергій Князєв.

  Він також зазначив, що другим критерієм оцінки роботи відомства є внутрішнє опитування поліцейських. Воно необхідне для виявлення проблем зсередини, їх аналізу і оперативного вирішення. Третім критерієм є оцінка діяльності Нацполіції за пріоритетними напрямами роботи.

  Сергій Князєв зазначив, що упродовж 2018 року до поліції надійшло понад 8 мільйонів звернень громадян.

  «Це удвічі більше, ніж було ще п’ять років тому. А це означає, що люди стали довіряти нам більше, відповідно, й частіше звертатися до поліції», – зазначив глава відомства.