• In English
 • Типова форма, вимоги, звітність та контроль за діяльністю: Уряд впорядкував питання управління «санкційним» майном
  Міністерство економіки України, опубліковано 17 листопада 2023 року о 21:12

  Кабінет Міністрів України затвердив Порядок укладення договору управління об’єктами, примусово вилученими відповідно до Закону «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності російської федерації та її резидентів». Порядок, зокрема, включає типову форму і вимоги до договорів та процедур, які з ними пов'язані.

  «Постанова врегульовує процедуру укладення договору управління  вилученого майна рф, критерії визначення його управителів, ефективності їх роботи і контролю за їх діяльністю, аби колишнє майно країни-окупанта працювало на перемогу та відновлення України», - зазначив заступник Міністра економіки України Олексій Соболев.

  Тож ця постанова Уряду покликана врегулювати питання порядку укладення договору управління об'єктами вилученого майна рф.

  Постановою передбачено, що розмір винагороди за управління обмежений – 5% від розміру чистого фінансового результату, який буде отримано. Усі інші кошти від управління об'єктами, з вирахуванням цієї винагороди та супутніх витрат, підлягають зарахуванню до державного бюджету з метою спрямування до фонду ліквідації наслідків збройної агресії.