• In English
 • Триває реєстрація на другий етап навчання з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах надзвичайної ситуації
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 21 серпня 2023 року о 16:28

  Реєстрація на другий етап навчання в межах програми курсу підвищення кваліфікації «Зміцнення потенціалу практичних психологів закладів освіти» продовжується. У ньому можуть узяти участь практичні психологи, які працюють у закладах освіти України, навчання безкоштовне. 

  Під час навчання практичні психологи зможуть опанувати нові навички, поділитися досвідом, дізнатися про інструменти й матеріали, передбачені міжнародними стандартами, що сприятиме посиленню їхньої спроможності ефективно реагувати на виклики сьогодення.

  Навчання розпочинатиметься як тільки набереться група для кожного супервізора, тому МОН пропонує долучитися.

  Курс запровадило Міністерство освіти і науки України за підтримки ЮНЕСКО та уряду Японії в межах Національної програми з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої першою леді України. Навчання здійснюється партнерською організацією Видавництво "Ранок". Курс має на меті посилити потенціал практичних психологів, які працюють у системі освіти України, з питань психічного здоров’я і психосоціальної підтримки в умовах війни та післявоєнний час.