• In English
 • Тривають робочі зустрічі Міністра Ігоря Жданова щодо стану підготовки української збірної до Олімпіади-2020
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 18 лютого 2019 року о 17:26

  У Мінмолодьспорту тривають робочі зустрічі з федераціями з видів спорту щодо підготовки до Олімпійських Ігор в Токіо-2020.

  Минулого тижня, під час відвертої розмови з Міністром  Ігорем Ждановим, представники федерацій спортивної гімнастики, п’ятиборства, боксу, плавання, настільного тенісу мали нагоду безпосередньо розповісти про хід ліцензійного відбору та поспілкуватися про необхідне забезпечення збірних для повноцінної готовності до головних стартів чотириріччя.

  За підсумками обговорень очільником  Мінмолодьспорту було надано ряд доручень. Зокрема, щодо  опрацювання  збільшення витрат на медичне забезпечення для спортсменів збірних команд, перерахунків  витрат на навчально-тренувальні збори спортсменів, закупівлю нового екіпірування та інвентарю.

  За словами  Ігоря Жданова, після отримання від федерації необхідних та обґрунтованих розрахунків керівництво Мінмолодьспорту знайде  можливість допомогти.

  Окрім обговорень про потреби на додаткову підготовку та закупку нового обладнання, були підняти питання щодо проведення в Україні спортивних змагань світового рівня. Під час розгляду  перспектив участі українських  спортсменів в Ігра, з президентом Федерації сучасного п'ятиборства було зосереджено увагу на  проведенні у Києві в 2020 році міжнародних змагань з п'ятиборства.

  «Є такий задум у федерації, а Міністерство готове в цьому допомагати. Адже це відповідає нашій стратегії щодо залучення до України престижних міжнародних спортивних турнірів», – наголосив Міністр по завершенні зустрічі.