• In English
 • Триває засідання Українсько-польської ради обміну молоддю
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 11 травня 2018 року о 12:09

  11 травня у м. Сопот (Республіка Польща) проходить чергове VI засідання Українсько-польської ради обміну молоддю.

  Від української сторони у засіданні беруть участь заступник Міністра молоді та спорту, голова української частини Українсько-польської ради обміну молоддю Олександр Ярема та член Українсько-польської ради обміну молоддю, голова Фонду Родини Богдана Гаврилишина – Олена Бекреньова.

  У ході засідання національними керуючими установами України та Республіки Польща буде представлено проекти, подані українськими та польськими організаціями на конкурс у рамках здійснення українсько-польських обмінів молоддю у 2018 році.

  Також під час засідання Ради буде визначено переможців вищезазначеного конкурсу та прийнято постанову про розподіл фінансування проектів, підтриманих Українсько-польською радою обміну молоддю.

  Нагадаємо, що із Державного бюджету України на 2018 рік виділено 3,0 млн грн на здійснення українсько-польських обмінів молоддю.

  Польський Уряд, у свою чергу, спрямував 3,8 млн злотих на підтримку проектів українсько-польських обмінів молоддю.

  У цьому році до Мінмолодьспорту на участь у конкурсі у рамках здійснення українсько-польських обмінів молоддю всього було подано 41 заявку з 13 регіонів України (Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької областей та м. Києва).