• In English
 • Транспортна галузь продовжує зростати: в липні пасажирообіг збільшився майже на 50%
  Міністерство економіки України, опубліковано 27 серпня 2021 року о 16:35

  У липні 2021 року у транспортній сфері продовжується стабілізація ситуації у більшості видів транспорту, що пов’язано з пом’якшенням карантинних обмежень в Україні та за її межами, а також відновленням економічної активності.

  За даними Держстату, за січень-липень цього року обсяг пасажирообігу зріс на 26,8%, обсяг вантажообігу – на 1,6%.

  «За оцінкою Мінекономіки у липні зростання обсягів пасажирообігу становило 48,5%. Така динаміка пояснюється скасуванням жорстких карантинних обмежень, запроваджених для стримування пандемії COVID-19 всередині країни та поза її межами, а також розпалом туристичного сезону в багатьох країнах світу, які відкрили кордони для українців. Також збільшився обсяг вантажних перевезень, що спричинено пожвавленням економічної активності та відновленням попиту на послуги перевезень з боку основних користувачів таких послуг - промислових підприємств, будівельних компаній. В липні зростання обсягів вантажообігу становило 2,0%», - прокоментував Перший заступник Міністра економіки України Володимир Гринюк.

  Довідково

  За даними МЗС України станом на 30.07.2021 для туристичних подорожей українців відкрито кордони 124 країн світу. За даними АТ «Укрзалізниця» за липень 2021 року перевезено близько 3,2 млн пасажирів у далекому сполученні - 70% від докарантинного рівня. Відновлено 77% від пікової кількості потягів порівняно з 2019 роком – зараз курсує 100 потягів.