Торік майже 39 тис. мешканців Дніпропетровщини скористалися державною компенсацією на інсулін

Дніпропетровська ОДА, опубліковано 03 лютого 2022 року о 15:28

У 2021 році майже 39 тис. мешканців Дніпропетровської області з діабетом І типу отримали інсулін безкоштовно або з частковою доплатою. Усе – за державною програмою реімбурсації. Таким пацієнтам медики регіону виписали майже 41 тис. рецептів. Про це повідомили в Дніпропетровській облдержадміністрації.

Аби скористатися державною програмою, пацієнтам слід звернутися до сімейного лікаря. Той направить до ендокринолога, який оформить рецепт на інсулін.

Отримати ліки можна у будь-якій аптеці, яка долучилася до програми реімбурсації. Нині у регіоні їх 743.

Мешканці області, хворі на діабет ІІ типу, можуть отримати медикаменти за програмою «Доступні ліки».