• In English
 • Територіальні громади в Україні прагнуть бути максимально енергоефективними

  «Готові допомогти кожній громаді стати енергоефективною та енергетично стійкою завдяки нашим інструментам – Фонду декарбонізації, Українській Національній платформі декарбонізації, регіональним офісам з декарбонізації та енергоефективності», - повідомила Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва на Форумі голів громад, організованому Всеукраїнською Асоціацією ОТГ.

  Голова детально розповіла про інструменти, які стануть основою для енергоефективної трансформації – Фонд декарбонізації та Національну платформу декарбонізації.

  Основним майданчиком для партнерства із громадами є регіональні офіси декарбонізації та енергоефективності, які відкриває Держенергоефективності.

  «На базі регіональних офісів декарбонізації та енергоефективності будемо консультувати, допомагати впроваджувати системи енергоменеджменту, енергосервісу, розвивати високоефективну когенерацію, а головне – працювати над реальними проектами та їх запуском», - підкреслила Ганна Замазєєва.

  Також Голова поінформувала щодо напрацювань у співпраці з іноземними партнерами, які готові ділитися з українськими громадами як своїми знаннями, так і технологіями.

  Основні принципи та модель співпраці Держенергоефективності з Всеукраїнською Асоціацією ОТГ, що налічує понад 800 громад з усієї України, було закріплено відповідним меморандумом.