• In English
 • Тернопільські аудитори протягом січня - листопада 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 34 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 27 грудня 2019 року о 11:21

  Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області під час ревізій, проведених впродовж січня - листопада 2019 року, виявили втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму                     45,6 млн грн та вжили заходів щодо відшкодування втрат на суму майже  34 млн грн.

  За результатами 8 державних фінансових аудитів встановлено факти неефективних управлінських рішень та ризикових операцій, що призвели чи можуть призвести до непродуктивних витрат та упущених вигод, на суму              103,8 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 31 управлінське рішення та виконали 48 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів,                           18 посадових осіб притягнули до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 1 працівника звільнено із посади.

  За вчинені фінансові порушення 207 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності.

  До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 25 фінансових санкцій.

  За переданими матеріалами заходів державного фінансового контролю правоохоронні органи розпочали 13 досудових розслідувань та вручили 17 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.