• In English
 • Тернопільські аудитори протягом січня-грудня забезпечили відшкодування втрат на суму понад 34 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 15 січня 2020 року о 11:13

  Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області протягом січня-грудня 2019 року виявили втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 45,6 млн грн та вжили заходів щодо відшкодування втрат на суму 34,3 млн грн.

  За результатами 10 державних фінансових аудитів встановлено факти неефективних управлінських рішень та ризикових операцій, що призвели чи можуть призвести до непродуктивних витрат та упущених вигод, на загальну суму 107,9 млн грн.

  За результатами моніторингу 233 закупівель попереджено порушень у сфері публічних закупівель шляхом відміни торгів та розірвання укладених договорів на суму 251,2 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення 216 посадових  осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності на суму штрафів 73,9 тис. грн.

  До установ, підприємств та організацій, які допустили порушення бюджетного законодавства, у 25 випадках застосовано фінансові санкції.

  До правоохоронних органів передано 18 матеріалів ревізій, за результатами розгляду яких розпочато 13 досудових розслідувань та вручено 18 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.