• In English
 • Територіальні органи Держпраці продовжують перевірки закладів оздоровлення і відпочинку дітей
  Державна служба України з питань праці, опубліковано 14 серпня 2018 року о 17:10

  Представники територіальних органів Державної служби України з питань праці беруть участь у роботі регіональних штабів з координації проведення оздоровчої кампанії, організованої на виконання доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо проведення оздоровлення і відпочинку дітей у 2018 році.

  Фахівцями територіальних органів Держпраці проведено 299 перевірок дотримання вимог законодавства з охорони праці у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Під час перевірок виявлено 2855 порушень нормативно-правових актів з охорони праці, на підставі яких накладено 116 штрафів на працівників, у тому числі 88 – на керівників суб’єктів господарювання. Крім того, у рамках оздоровчої компанії проводяться превентивні заходи з охорони праці у зазначених закладах.

  Так, фахівцями Управління Держпраці у Полтавській області проведені превентивні заходи з охорони праці та безпеки життєдіяльності для працівників ДОЦСТ «Миргородський» та ОДЮОТ «Еколог» за темами: «Організація роботи служби з питань охорони праці в дитячих оздоровчих закладах», «Охорона праці та безпека життєдіяльності», «Профілактична робота щодо забезпечення безпечного функціонування дитячих оздоровчих закладів та попередження виробничого травматизму».

  Під час цікавих та пізнавальних бесід з дітьми, які перебувають на оздоровленні у таборах, працівники Держпраці розповіли про безпеку життєдіяльності та важливість дотримання відповідних правил поведінки, нехтування якими призводить до непоправних наслідків, підкріпивши свою розповідь різноманітними прикладами.