• In English
 • Ситуація в енергосистемі на 7 жовтня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 07 жовтня 2023 року о 11:33

  З ремонту вийшов один з блоків ТЕС загальною потужністю 235 МВт

  ГЕНЕРАЦІЯ

  На одній з ТЕС країни завершено ремонт другого корпусу енергоблока. Разом з першим корпусом, який було відремонтовано тиждень тому, до ОЕС України загалом буде додано 235 МВт потужності.

  Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, достатньо для забезпечення потреб споживачів. Енергетики продовжують готувати енергосистему до опалювального сезону, який буде відбуватися в умовах російських атак. Триває масштабна ремонтна кампанія на об’єктах генерації – теплової, гідро- та атомної.

  СИТУАЦІЯ У ПРИФРОНТОВИХ ОБЛАСТЯХ

  На Донеччині через обстріли знеструмлювалися 8 населених пунктів. Також без світла залишається частина споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.
  Загалом за добу енергетики заживили 6 тисяч споживачів. Більшість із них – це абоненти у Донецькій області.

  СИТУАЦІЯ У РЕГІОНАХ

  Учора дією захисту відключалась ПЛ 110 кВ у Вінницькій області, внаслідок чого тимчасово знеструмлювалися 17 тис. споживачів. Наразі всіх заживлено.

  НАСЛІДКИ ПІДРИВУ ДАМБИ КАХОВСЬКОЇ ГЕС

  У Херсоні після повені залишаються знеструмленими 2 тисячі споживачів. Енергетики працюють над відновленням електропостачання, але ремонтні роботи сповільнені через обстріли.

  СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС 

  Фіксується незначне зниження рівня води у ставку - охолоджувачі. Наразі він становить 15,78 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.