• In English
 • Ситуація в енергосистемі на 23 вересня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 23 вересня 2023 року о 11:53


  В Одесі через планові роботи на ТЕЦ - без світла 28 тисяч родин, електроенергії, яку виробляють українські електростанції, достатньо для забезпечення потреб споживачів

  ГЕНЕРАЦІЯ  

  Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, достатньо для забезпечення потреб споживачів.
  Енергетики продовжують готувати енергосистему до опалювального сезону, який буде відбуватися в умовах російських атак. Триває масштабна ремонтна кампанія на об’єктах генерації – теплової, гідро- та атомної.

  СИТУАЦІЯ В РЕГІОНАХ 

  В Одесі відбуваються планові роботи на ТЕЦ - без світла близько 28 тисяч жителів. Планується заживлення до кінця дня. 

  СИТУАЦІЯ У ПРИФРОНТОВИХ ОБЛАСТЯХ   

  Триває ворожий терор прифронтових та прикордонних з рф областей. На Сумщині енергетики відновили дві повітряні лінії електропередачі 10 кВ, які були пошкоджені через обстріли. Усього по області залишаються знеструмленими близько 3 тисяч споживачів у 54 населених пунктах.  
  Залишається знеструмленою частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Херсонській та Чернігівській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

  НАСЛІДКИ ПІДРИВУ ДАМБИ КАХОВСЬКОЇ ГЕС   

  У Херсоні після підтоплення залишаються знеструмленими близько 3 тисяч споживачів. Енергетики працюють над відновленням електропостачання, але ремонтні роботи сповільнені через обстріли. 

  СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС  

  Рівень води у ставку-охолоджувачі ЗАЕС без змін. Наразі він становить 15,90 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.