• In English
 • Світовий банк і донори виділили Україні додаткові 1,76 млрд доларів на відновлення
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 червня 2023 року о 23:04

  Світовий банк став одним із лідерів у мобілізації ресурсів для допомоги України після початку повномасштабної війни. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у межах Конференції з питань відновлення України в Лондоні.

  «Сьогодні ми підписали чергову Угоду про залучення фінансування в $500 млн від Великої Британії з пакета допомоги Україні на суму $1,76 млрд. Допомога буде надана за підтримки США, Великої Британії та Фінляндії», - повідомив Глава Уряду.

  За його словами, кошти будуть спрямовані на зарплати рятувальників та вчителів, виплату пенсій, підтримку малозабезпечених сімей, дітей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, одиноких матерів, а також на оплату медичних послуг за програмою медичних гарантій.

  Денис Шмигаль подякував партнерам за цей крок солідарності.

  Світовий банк і донори виділили Україні додаткові 1,76 млрд доларів на відновлення Світовий банк і донори виділили Україні додаткові 1,76 млрд доларів на відновлення Світовий банк і донори виділили Україні додаткові 1,76 млрд доларів на відновлення Світовий банк і донори виділили Україні додаткові 1,76 млрд доларів на відновлення