• In English
 • Світлана Гринчук: Участь партнерів у відновленні українського енергосектору – це внесок у глобальну енергобезпеку
  Міністерство енергетики України, опубліковано 15 листопада 2023 року о 18:25

  Заступник Міністра енергетики України Світлана Гринчук взяла участь у панельній дискусії у межах міжнародної конференції «Енергія для відновлення України» (Energy for the recovery of Ukraine), яка триває у Варшаві за ініціативи Міненерго.

  Світлана Гринчук подякувала міжнародним партнерам України та іноземним компаніям, які продовжують надавати допомогу українському енергосектору, зокрема через цифрову платформу AidEnergy, що забезпечує комунікацію між донорами та компаніями ПЕК, які потребують підтримки.

  Заступник Міністра зазначила, що першочергові потреби для швидкого відновлення української енергетичної інфраструктури залишаються незмінними – це обладнання високої та середньої напруги, генератори, ізолятори, кабелі, транспортні засоби, пальне.

  Світлана Гринчук також нагадала, що одним з ефективних механізмів надання допомоги є Фонд підтримки енергетики України, створений за ініціативою Міністра енергетики України Германа Галущенка і Єврокомісара Кадрі Сімсон.

  «Стабільне і стійке майбутнє нашої післявоєнної енергетичної системи безпосередньо залежить від наших дій та рішень, ухвалених уже сьогодні. Ми дякуємо нашим партнерам за зацікавленість і запрошуємо спільно працювати над майбутнім української енергетики. Міненерго України залишається відкритим до будь-яких форм співпраці, готовим надавати всебічну підтримку інноваційним проектам та ініціативам», - резюмувала вона.