• In English
 • Сучасний триповерховий корпус добудовується до сільської школи у Волоському на Дніпропетровщині
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 04 червня 2019 року о 15:02

  Дві спортивні та актова зали, кабінети фізики, хімії й біології, а ще – майстерні та обсерваторія. Все це буде сконцентровано в новому корпусі Волоської школи. Наразі його добудовують до основної будівлі. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

   «Сучасні діти мають навчатися у сучасних умовах. Тому у школах Дніпропетровщини створюємо Новий освітній простір. Навчальні заклади перетворюємо до невпізнанності. Акценти – енергоефективність, яскравий дизайн, новітнє обладнання та доступність», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  Основні принципи Нового освітнього простору втілюють у Волоській школі. Зокрема, до неї добудовують окремий корпус.

  Протягом більш ніж 80 років в закладі не було спортивного й актового залів. Тільки мріяли й про обладнані кабінети фізики, хімії та біології.

  «Тому виникла необхідність прибудови. За проектом, тут будуть спортивна й актова зали. Плюс з’являться кабінети природничих дисциплін, де можна буде виконувати практичну роботу, проводити досліди. Облаштують майстерні та навіть обсерваторію», – розказала про майбутні «родзинки» нового корпусу директорка закладу Тетяна Басенко.

  Підрядники вже «вигнали» два поверхи монолітних конструкцій. На першому – почали готувати основу під підлогу.

  «Зміни вражають. Ми цього так довго чекали. У новому корпусі будуть і сучасні кабінети для навчання, і спортзал, і актова зала. Ми про це так давно мріяли – нарешті мрії здійснюються», – зазначив десятикласник Артур Павлинів.

  «Зараз матеріал роз’яснюємо «на пальцях», креслимо на дошці. А коли будуть відповідні умови для навчання, то і знання покращаться, – зауважила вчитель хімії, біології та фізики Оксана Білоус. – Зокрема, в кабінеті фізики мають стояти спеціальні парти з розетками, а в кабінеті хімії – колби, посуд, реактиви».

  У школі Волоського навчаються майже 150 учнів.

  У Волоському переконані, що новий корпус стане культурним осередком всієї Новоолександрівської громади. У ньому збираються проводити сільські свята, працюватимуть спортивні секції та коворкінг-центр.

  Сучасний триповерховий корпус добудовується до сільської школи у Волоському на Дніпропетровщині Сучасний триповерховий корпус добудовується до сільської школи у Волоському на Дніпропетровщині