• In English
 • Субвенцію на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України перерозподілено
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 11 серпня 2021 року о 15:33

  Уряд перерозподілив субвенцію з держбюджету на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Йдеться про 1,2 млрд грн коштів спеціального фонду та понад 130 млн грн загального фонду Державного бюджету України. Відповідну постанову ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 11 серпня.

  Рішення Уряду має дозволити ефективніше використати кошти та пришвидшити реалізацію проектів у межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Фінансування спрямовано на покращення соціальної інфраструктури східних регіонів та регіонів, що зазнали більшого навантаження через збільшення населення за рахунок внутрішньо переміщених осіб.

  Йдеться про реконструкцію та капітальний ремонт закладів охорони здоров’я, шкіл та дитячих садочків, закладів культури та спорту.

  Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Парламент ратифікував Фінансову угоду між Україною та ЄІБ – 340 млн євро буде спрямовано на відновлення України.