• In English
  • Створено робочу групу з відновлення мосту у районі КПВВ «Станиця Луганська», - Геннадій Зубко
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 23 липня 2019 року о 17:42

    До складу робочої групи з відновлення мосту у районі КПВВ «Станиця Луганська увійдуть представники Мінінфраструктури, Укравтодору, Міноборони, МТОТ, Мінрегіону, Держприкордонслужби, Луганської ВЦА, проектних та експертних організацій. Про це за результатами наради з відновлення мосту у Станиці Луганській заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

    «Серед ключових завдань робочої групи - максимально швидка розробка варіантів технічного завдання для відновлення мостового переходу, визначення термінів, обсягів, джерел фінансування та плану-графіку робіт, замовником яких виступить Луганська ВЦА. Також визначення виконавців робіт – як проектних, так і будівельних. Важливе завдання: ув’язати роботи з відновлення мосту з повноцінним функціонуванням КПВВ. Ключова позиція при цьому – забезпечення режиму тиші», - наголосив Геннадій Зубко.

    За словами Віце-прем’єр-міністра, напрацювання робочої групи мають бути готові до чергової зустрічі Тристоронньої контактної групи у Мінську, яка запланована на 31 липня.