• In English
 • Створено громадську раду при Державній службі якості освіти України
  Державна служба якості освіти України, опубліковано 07 липня 2021 року о 15:51


  7 липня 2021 року відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Державній службі якості освіти України. До її складу увійшли десять представників інститутів громадянського суспільства, які спільно зі Службою реалізовуватимуть державну політику у сфері освіти, зокрема з питань забезпечення якості освіти та освітньої діяльності.

  «Посилення державно-громадського партнерства є одним з важливих напрямів діяльності Державної служби якості освіти. Налагоджена ефективна співпраця з інститутами громадянського суспільства у складі громадської ради дасть можливість Службі отримувати зовнішню експертну та фахову допомогу з питань забезпечення якості освіти, а також створювати і вдосконалювати інструменти для її покращення», – наголосив перший заступник Голови Державної служби якості освіти України Олександр Якименко.

  У ході засідання схвалено новий склад громадської ради при Службі, обрано голову та заступників. Відтак за результатами голосування головою громадської ради при Службі обрано Олену Биковську, президента громадської організації «Міжнародна асоціація позашкільної освіти».

  «Сподіваюся, що команда громадської ради стане надійним партнером Служби під час прийняття важливих рішень у сфері освіти, і ми зможемо вибудувати конструктивний діалог задля спільного результату – підвищення якості української освіти», – зазначила Олена Биковська.

  Нагадуємо, що громадська рада при Службі є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.