• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 10 квітня 2018 року о 09:30

  У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні вранці на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

  «Майорське» – 0/50; «Мар’їнка» – 60/20; «Новотроїцьке» – 50/0; «Гнутове» – 70/35.

  Загалом через КПВВ прослідувало 29 тисяч осіб та 4 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 6795 осіб та 875 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 7295 осіб та 1370 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 5325 осіб та 1090 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 2355 осіб та 620 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 7245 осіб.

  Учора в КПВВ «Станиця Луганська» прикордонники Лисичанського загону спільно з оперативними співробітниками Держприкордонслужби та представниками ДФС серед особистих речей у громадянина України, який прямував на вихід до ТОТУ, виявили 33 упаковки та 14 флакончиків препаратів анаболічної дії. Виявлений товар вилучено працівниками фіскальної служби.

  Прикордонники Краматорського загону у КПВВ «Мар’їнка» на виїзд до ТОТУ в автомобілі виявили приховані товари побутової хімії та партію сигарет загальною вартістю 13,6 тисячі гривень. Транспортний засіб та товар передано співробітникам ДФС для прийняття правового рішення.

  Крім того, у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» правоохоронці виявили у громадянки України свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та посвідчення водія, видані так званою ДНР. Документи вилучено представниками Нацполіції.

  Також учора в КПВВ «Станиця Луганська» та «Майорське» було зафіксовано чотири випадки пропонування неправомірної грошової винагороди загальною сумою 1300 гривень співробітникам прикордонного відомства для безперешкодного перетину лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил. Стосовно всіх правопорушників до Національної поліції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».