• In English
 • «Стоп корупція» — новий курс на Дія.Цифрова освіта для представників Міноборони, Генштабу ЗСУ і органів військового управління ЗСУ
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 17 червня 2021 року о 17:19

  На національному порталі з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта з’явився гостьовий курс «Стоп корупція». Це 13 серій тривалістю 4-11 хвилин, які допоможуть розібратись, що таке корупція, дізнатись про наслідки корупції, усвідомлювати відповідальність і знати, хто такі викривачі корупції.

  Курс розроблений Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського за підтримки Уряду Великої Британії.

  Особливістю курсу є його орієнтування на підвищення кваліфікації керівників і персоналу структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, органів військового управління Збройних Сил України та осіб, призначених на відповідні посади, діяльність яких пов’язана із запобіганням корупції.

  Після перегляду всіх серій і успішного складання фінального тестування кожен отримає сертифікат із зазначенням 0,2 кредиту ЄКТС.

  Під час презентації освітнього курсу заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що курс відкриває новий розділ на платформі Дія.Цифрова освіта — освітні серіали для військовослужбовців.

  «Сподіваємося, цей освітній серіал допоможе привернути додаткову увагу до явища корупції та дасть військовослужбовцям необхідні знання та навички для розробки комплексних заходів протидії», — заявила Валерія Іонан.

  Своєю чергою начальник управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України, полковник юстиції Ігор Чухрай зазначив: «В рамках вимог міжнародного і вітчизняного антикорупційного законодавства, Антикорупційної програми Міноборони, Програми НАТО з розбудови цілісності, прозорості, підзвітності, запровадження доброчесності в оборонних та безпекових інституцій за підтримки Уряду Великої Британії ми постійно перебуваємо в пошуку, розвитку та якісному впровадженню нових антикорупційних практик, форм і методів роботи, які допомагають протидіяти корупційним явищам в Міністерстві оборони України».