• In English
  • Сто дітей з Луганської та Донецької областей приїдуть на відпочинок в Одесу
    Одеська ОДА, опубліковано 15 червня 2018 року о 12:01

    В Одеську область на відпочинок біля моря приїдуть 100 дітей з Луганської та Донецької областей. На організацію такого дозвілля для малечі свою одноденну зарплатню перерахували співробітники Одеської обласної державної адміністрації.

    «Сто дітей з Луганської та Донецької областей приїдуть до нас вже всередині липня. Малеча відпочиватиме біля самого моря. Сподіваюся, ці десятиденні канікули в Одесі допоможуть дітям оздоровитися та набратися позитивних емоцій. Наразі готуємо цікаву програму з сюрпризами, екскурсіями та прогулянками. Дякую всім працівникам Одеської ОДА, які перерахували кошти на цю подію! Приємно робити добрі справи разом», - підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

    Нагадаємо, минулого року співробітники Одеської ОДА також підтримали подібну ініціативу та перерахували одноденну заробітну плату на оздоровлення дітей з прифронтової зони. Протягом двох тижнів у серпні в Одеській області відпочивали понад 70 дітей з різних населених пунктів Луганської та Донецької областей.