• In English
 • Степан Полторак: Закон про реінтеграцію Донбасу підтверджує прагнення України вирішити конфлікт виключно політико-дипломатичним шляхом
  Міністерство оборони України, опубліковано 05 березня 2018 року о 15:46

  Закон про реінтеграцію Донбасу підтверджує прагнення України вирішити конфлікт виключно політико-дипломатичним шляхом. Про це повідомив, сьогодні, 5 березня, у Києві Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час зустрічі з Міністром оборони Королівства Швеція Петером Хультквістом.

  Зокрема, Міністр оборони України поінформував шведського колегу про реформування української армії та прийняття основних законодавчих актів, пов’язаних із національною безпекою та трансформаційними процесами у ЗС України.

  «Ми дуже багато робимо для реформування армії, розуміючи, що без міцних Збройних Сил перспективи незалежності є примарними», – підкреслив Степан Полторак.

  «Україні прийнятий «Закон про реінтеграцію Донбасу», який має сприяти найшвидшому поверненню наших територій до складу України, – сказав Міністр оборони України. – Цим законом значно підвищуються функції, задачі, роль, права та можливості Збройних Сил України в рамках антитерористичної операції, яка переформатовується в Операцію об’єднаних сил».

  Він повідомив, що зараз триває процес узгодження кандидатури командувача Об’єднаними силами, формування органів військового управління, передача сил АТО в розпорядження командувача.

  «Цей закон ще раз підтверджує прагнення України вирішити конфлікт політико-дипломатичним шляхом. Він дає можливість покращити взаємодію між підрозділами для мирного вирішення конфлікту», – наголосив Степан Полторак.

  За словами глави оборонного відомства України, закон «Про національну безпеку», який переданий до Верховної Ради України, законодавчо закріплює євроатлантичні прагнення України. Він дає можливість закріпити всі напрямки реформування та продемонструвати незворотність процесу реформ.