• In English
 • Степан Полторак: З 1 січня 2019 року грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України буде збільшено
  Міністерство оборони України, опубліковано 29 грудня 2018 року о 16:12

  29 грудня під час робочої поїздки на Харківщину Міністр оборони України Степан Полторак повідомив про збільшення грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України.

  «Я вчора підписав наказ, відповідно до якого, ми з 1 січня 2019 року підвищуємо грошове забезпечення військовослужбовців ЗС України, в тому числі Сухопутних військ», – поінформував глава оборонного відомства.

  Міністр оборони України наголосив, що у 2019 році командир бригади, який раніше отримував 17–18 тис. грн, отримуватиме майже 26 тисяч. Командир батальйону, замість 14 отримуватиме 19–23 тисячі, а грошове забезпечення  командира роти становитиме 16 тисяч гривень, а не 12, які йому нараховуються станом на зараз.

  Степан Полторак навів приклад, як зросло грошове утримання українських воїнів за останні кілька років. Так, за словами Міністра, у 2014 році мінімальне грошове утримання солдата-контрактника становило лише 600 гривень, тоді як у поточному, 2018 році, ця сума нараховує вже понад 7 тисяч.

  «Грошове утримання українських військовослужбовців стабільно зростає, і у наступному, 2019 році військовослужбовці військової служби за контрактом отримуватимуть більше десяти тисяч гривень», - підкреслив Степан Полторак, наголосивши на тому, що мінімальне грошове забезпечення військовослужбовців, які виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, становитиме понад 20 тисяч гривень.