• In English
 • Степан Полторак: Враховуючи нові розробки і те, що ви почали в себе збирати броню, жодного сумніву, що проблем з виконанням Держоборонзамовлення на 2019 рік в нас не буде
  Міністерство оборони України, опубліковано 28 січня 2019 року о 18:04

  Враховуючи нові розробки і те, що ви почали в себе збирати броню, жодного сумніву, що проблем з виконанням Держоборонзамовлення на 2019 рік в нас не буде. На цьому сьогодні, 28 січня, наголосив Міністр оборони України Степан Полторак під час перебування на ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова» та ДП «Завод імені В.О. Малишева», які входять до складу ДК «Укроборонпром».

  «Що ми бачимо сьогодні? Я переконався в тому, що Державне оборонне замовлення 2018 року буде виконано, перехідні контракти. Жодного сумніву, враховуючи нові розробки і те, що ви почали в себе збирати броню, то жодних проблем з виконанням Державного оборонного замовлення на 2019 рік в нас не буде», – наголосив він.

  За словами керівника вітчизняного оборонного відомства, за останні декілька років підприємствам Харкова Міністерство оборони виділило з бюджету на виробництво, модернізацію та ремонт броньованої техніки для потреб Збройних Сил України більше 10 млрд гривень.

  «Сьогодні у Харкові виготовляють продукцію, яка успішно виконує бойові завдання. Не можна порівняти танк 2014 року і модернізований танк 2019 року. Неможливо порівняти навіть матеріали 2014 року, а я дуже добре пам’ятаю проблеми, які були тоді, наприклад, з бронетранспортерами – з тими БТР, які ваше підприємство випускає сьогодні. Різниця дуже велика», – підкреслив Міністр оборони.

  Степан Полторак нагадав, що кількість працюючих на робочих місцях на підприємствах оборонно-промислового комплексу за останні роки збільшилась на 25 відсотків.

  «Зарплата на підприємствах, які займаються бронетанковою технікою, збільшилась в середньому більше ніж у 4,5 раза. Збройні Сили України потребують нової техніки. У нас точно є дуже потужна і гарна перспектива», – зазначив він.