• In English
 • Степан Полторак у США зустрівся із слухачами Національного військового коледжу
  Міністерство оборони України, опубліковано 03 лютого 2018 року о 09:37

  Під час робочого візиту до США Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся із слухачами Національного військового коледжу – офіцерами оперативно-стратегічного рівня підготовки, науково-педагогічним складом навчального закладу.

  У ході зустрічі начальник Національного військового коледжу США бригадний генерал Чад Манскі розповів про історію коледжу, а також про його відомих випускників. Слід наголосити, що наразі у закладі проходять навчання два слухача із України. Вони брали участь у АТО, керували підрозділами в ході бойових дій.

  "Я відверто задоволений побаченим. У коледжі навчаються справжні патріоти своїх країн, які присвятили життя захисту держави. Приємно чути, що під час занять вони разом вивчають й історію України, її боротьбу за незалежність та територіальну цілісність", – зазначив Міністр оборони України Степан Полторак.

  Під час зустрічі глава вітчизняного оборонного відомства відповів на питання американських офіцерів та ознайомив їх з процесами реформування українського відомства, перспективами та напрямами співпраці зі США.

  "Сьогодні США – потужний локомотив змін, реформ, підтримки України з боку міжнародних партнерів. Сподіваюсь у 2018 році динаміка нашої співпраці лише покращиться за багатьма напрямами. Я запрошую слухачів коледжу до України, буде добре, коли вони поспілкуються з нашими військовими, почують їх думки та ознайомляться із досвідом. Українські військовослужбовці пройшли сувору школу бойових дій, коли ситуація і тактика противника змінюються щодня і потрібно приймати нешаблонні, швидкі рішення. Наш досвід цінний і ми готові ним цілитися з нашими друзями", – підкреслив генерал армії України Степан Полторак.