• In English
 • Степан Полторак у Харкові оглянув можливості оборонного підприємства
  Міністерство оборони України, опубліковано 28 січня 2019 року о 14:52

  Технологія виробництва сучасної броні значно підвищує бойові спроможності та живучість наших екіпажів. На цьому наголосив Міністр оборони України Степан Полторак під час перебування на одному з підприємств Харкова, яке здійснює виробництво танків і БТРів, модернізацію і ремонт броньованої техніки та виготовляє комплектуючі для потреб Збройних Сил України.

  «Я побачив величезні зміни у технічному оснащені підприємства, - зазначив Степан Полторак. - Використання обладнання з Швеції та Німеччини дає можливість виконувати роботи на дуже високому рівні. Саме тому якість техніки, яка сьогодні надходить до Збройних Сил України, за технічними характеристиками та надійністю значно перевищує техніку, яка ще у 2014 році фактично «збиралась на колінах».

  Під час перебування на підприємстві Міністр оборони України оглянув виробничі потужності, ознайомився з процесом виробництва, поспілкувався з трудовим колективом та нагородив працівників заводу відзнаками та цінними подарунками.

  «Дуже добре, що керівництво підприємства не забуває про людей, які працюють на заводі, адже кількість робочих місць збільшилась практично на 25 відсотків, а  заробітна платня підвищилася у майже 4,5 раза», - зазначив Міністр.

  Говорячи про сучасні можливості підприємств вітчизняного ВПК, Степан Полторак відзначив високу технологію та методику виробництва броні, яка є такою, що значно підвищує бойові спроможності і живучість екіпажів підрозділів Збройних Сил України.

  «Сьогодні я переконався у високій якості нашої сучасної броні, яка пройшла усі випробування, була обстріляна з різних калібрів та витримала протимінну перевірку. Це переконало мене у тому, що певні критичні моменти, які турбували мене як Міністра щодо виконання Державного оборонного замовлення, вирішені», - повідомив керівник оборонного відомства, додавши, що Українська армія очікує на нове озброєння і техніку.