• In English
 • Степан Полторак провів зустріч з делегацією Сенату США
  Міністерство оборони України, опубліковано 05 квітня 2018 року о 18:38

  Сьогодні, 5 квітня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч з делегацією Сенату США на чолі зі співголовою Сенатського українського кокусу сенатором США Робертом Портманом.

  Генерал армії України Степан Полторак говорив про оборонну реформу та її здобутки.

  «Майже два роки ми активно працюємо над реформою. В ході реформування ми ставимо собі дуже серйозну мету – досягнення стандартів НАТО та набуття бойових спроможностей, – зазначив Міністр оборони та відзначив допомогу, яку надають Сполучені Штати Україні, та ефективність консультативно-дорадчої допомоги. – Найбільш яскравим прикладом нашої плідної роботи є прийняття сьогодні Верховною Радою України в першому читанні Закону України «Про національну безпеку України».

  За словами глави оборонного відомства, цей документ є дуже важливим, він закріплює всі основні позиції, які закладені у процесі реформ. Цей законопроект відкриває шлях для ефективнішої взаємодії з Альянсом.

  «За роки війни ми довели всьому світу, що українці готові навіть віддавати своє життя заради захисту своєї країни, – наголосив Степан Полторак. – Україна – це країна, яка переконана, що проблему агресії Росії на сході можна вирішити виключно політико-дипломатичним шляхом».

  Але водночас Міністр оборони підкреслив, що потрібно створювати сильну армію.

  «Маючи нагоду поспілкуватися з українськими військовослужбовцями, я побачив, що вони сповнені патріотизму, сильні та вони є професіоналами, відданими своїй державі», – сказав сенатор США Роберт Портман.

  Сторони також обговорили питання розвитку співпраці між Україною та США та перспективи її поглиблення та розширення.