• In English
  • Степан Полторак презентував Прем’єр-міністру та Міністру оборони Республіки Хорватія фотокнигу про події на сході України "War. No comment"
    Міністерство оборони України, опубліковано 17 січня 2018 року о 13:37

    Під час офіційного візиту до Республіки Хорватія Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак подарував своїм іноземним колегам фотокнигу про події на сході України “War. No comment”, створену творчим колективом Міністерства оборони України та українських фотографів.

    Зокрема, книгу, яка розповідає про реальні події та мужність українських військових Степан Полторак вручив Прем’єр-міністру Республіки Хорватія Андрію Пленковичу та Віце-прем’єр-міністру-Міністру оборони країни Даміру Крстичевичу.

    Нагадаємо, Міністерство оборони України приурочило видання книги до Дня Захисника України. “War. No comment” – перша збірка, яка містить світлини військових і цивільних журналістів – безпосередніх учасників подій на сході України. У планах творчого колективу авторів і однодумців видати наступні фотокниги подібної тематики, які, зокрема, розповідатимуть про роботу військовослужбовців Збройних Сил України з місцевим населенням та співпрацю з журналістами в районі проведення Антитерористичної операції.