• In English
 • Степан Полторак: Найголовніше – наші командири навчилися цінувати особовий склад, приймати рішення, які забезпечують безпеку для особового складу
  Міністерство оборони України, опубліковано 11 квітня 2019 року о 17:13

  Командири навчилися цінувати особовий склад, навчилися приймати рішення, які забезпечують безпеку для особового складу. На цьому сьогодні, 11 квітня, наголосив Міністр оборони України Степан Полторак під час виступу на 12-му Київському безпековому форумі, який присвячений темі європейської безпеки.

  «Одне з головних досягнень є те, що на лінії зіткнення наші командири навчилися по-іншому приймати рішення, – зазначив Степан Полторак. – Наші командири навчилися цінувати особовий склад, навчилися приймати рішення, які забезпечують безпеку для особового складу, максимально мінімізувати ризики для життя особового складу і в той же час виконувати бойові задачі».

  Глава оборонного відомства зауважив, що є дуже важливим – те, що солдат почав вірити командиру. Це точно є головним пріоритетом для того, аби ми змогли побудувати потужну армію, тому що армія без людини успішною бути не може.

  «Ми чітко визначилися з пріоритетами на 2019 рік. Вони стосуються і прогресу військового менеджменту, і оборонного планування, оборонних закупок», – сказав Степан Полторак.

  Міністр оборони також додав, що оборонне відомство наполягає, щоб державне оборонне замовлення було максимально відкритим і закупівлі проводилися прозоро.