• In English
 • Степан Полторак: Державне оборонне замовлення, яке ми прийняли на Раді нацбезпеки і оборони, є дуже оптимістичним
  Міністерство оборони України, опубліковано 30 грудня 2018 року о 16:03

  Сьогодні, 30 грудня, Міністр оборони України Степан Полторак під час робочої поїздки на Львівщину поспілкувався з особовим складом 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

  «Я говорив хлопцям і дівчатам про ті зміни, які будуть у новому році. У грошовому, соціальному, правовому забезпеченні, зокрема, щодо можливості піднайому житла і отримувати за це компенсацію. І взагалі, про перспективи розвитку Збройних Сил України на 2019 рік», — зазначив Степан Полторак.

  Окремо він зупинився на питанні державного оборонного замовлення.

  «Хотів би зазначити, що державне оборонне замовлення, яке ми прийняли на Раді національної безпеки і оборони, є дуже оптимістичним і дає нам всі підстави боротися за майбутнє з великою перспективою», — наголосив Міністр оборони.

  Як підкреслив Степан Полторак, «у нас з’являється нова потужна високотехнологічна зброя, комплекс високоточної зброї, що дасть можливість наносити ураження противнику і захищати свою країну».

  Міністр оборони України зауважив, що пріоритет при цьому надається вітчизняному виробнику.

  «Ми плануємо збільшити закупку нового озброєння і того, якого в нас ще немає на озброєнні. До 20-ти найменувань тих, яких немає сьогодні на озброєнні, ми плануємо закупити, і не тільки закупити, а й створити в Україні. Я б сказав, більшість із озброєння буде вітчизняного виробництва», — акцентував Степан Полторак.