• In English
 • Наявність комфортного житла дасть можливість набрати до 184-го Навчального центру професійних, вмотивованих і добре підготовлених людей, - Міністр оборони
  Міністерство оборони України, опубліковано 30 грудня 2018 року о 16:29

  «Зараз ми тут заселили 500 осіб. Наступного року планується, що ще 1000 осіб будуть проживати в таких самих умовах. Крім того, поряд будуються два будинки для військових, які є одруженими», -  наголосив сьогодні, 30 грудня, Міністр оборони України Степан Полторак під час перебування у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що на Львівщині.

  Керівник оборонного відомства привітав з Новим роком військовослужбовців за контрактом, які нещодавно стали новоселами, заселившись у нещодавно введені в експлуатацію гуртожитки покращеного типу.

  «Ми сьогодні відвідали наших хлопців і дівчат, які проживають в якісно нових умовах. За програмою Президента, в Україні будується 184 гуртожитки такого типу, де є всі можливості для того, щоб і відпочити, і підготуватися до служби», — зазначив він.

  За словами Степана Полторака, тільки в Старичах завершили і здали 4 гуртожитки.

  «Я приїхав подивитися, настільки комфортно тут живуть люди, для того, щоб визначитися — вдалий це проект чи ні. Уточнити, які зміни зробити в інших проектах, щоб створити для наших воїнів достойні умови життя», — підкреслив Міністр оборони.

  Як він додав, це дасть можливість начальнику Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного набрати професійних, вмотивованих і добре підготовлених людей на постійній основі, які б готували підрозділи, що прибувають на навчання до центру.

  Степан Полторак також передав вітання голові Львівської обласної державної адміністрації Олегу Синютці.

  «Львівська область є передовою в плані допомоги військовим. Деколи ми стикаємося з проблемою, коли будівельники не виконують свої зобов’язання перед армією. Ми з ними судимося, ми на них накладаємо штрафи, тому що вони погано працюють. Тут начальник академії і голова адміністрації зробили все можливе, розуміючи пріоритети, що необхідно зробити», — наголосив Міністр оборони України.