• In English
 • Степан Кубів: У 2018 році вдвічі більше компаній продавали державі свої товари і послуги, ніж в 2016 році

  8 квітня Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час спільної прес-конференції з першим заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максимом Нефьодовим прозвітував щодо результатів реформи державних закупівель у 2016-2018 роки.

  “Старт обов'язкового використання Prozorro у серпні 2016 року став однією із найбільш суттєвих якісних змін в економіці за ці 3 роки. Завдяки Prozorro торгувати з державою стало по-справжньому зручно, надійно та, що головне, вигідно. Ми бачимо, що бізнес переконався у перевагах роботи через Prozorro і з 2016 року кількість компаній, які через неї продають свої товари і послуги державі зросла більше ніж в 2 рази - з 65 тисяч до 148 тисяч”, - відзначив Степан Кубів, звітуючи про результати реформи державних закупівель.

  Крім того, рівень економії при здійсненні державних закупівель у Prozorro у 2016 році становив понад 12 млрд грн, тоді як вже у 2018 році цей показник сягнув рівня понад 29 млрд грн. Також у 2016 році в системі було зареєстровано близько 20 тис. організаторів торгів, тоді як у 2018 році цей показник становив вже майже 28 тис.

  Перший віце-прем’єр-міністр також зазначив, що система електронних публічних закупівель Prozorro вже неодноразово зарекомендувала себе, як дієва, добре налагоджена платформа, з високорозвиненим аналітичним інструментарієм, яка може бути швидко адаптована та ефективно використана в різних сферах економіки, навіть у найбільш технологічно та інновативно складних.

  Степан Кубів: У 2018 році вдвічі більше компаній продавали державі свої товари і послуги, ніж в 2016 році