• In English
 • Степан Кубів: Мала приватизація принесла державі понад 870 млн грн з моменту запуску

  8 квітня Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів під час спільної прес-конференції з Першим заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максимом Нефьодовим прозвітував про результати приватизації як елемента реформи державної власності в Україні у 2016-2018 роках.

  «Мала приватизація вже сьогодні створює нові можливості для бізнесу. У 2015 році Фонд держмайна продав 109 об’єктів колишніх так званих груп А, Д і Ж приватизації на суму трохи більше 45 млн грн. Водночас з серпня 2018 року, коли ми запустили Прозорро.Продажі, тобто за 8 місяців, Фонд держмайна спромігся продати 366 таких же не дуже привабливих об’єктів на загальну суму 376 млн грн», – відзначив Перший віце-прем’єр-міністр.

  Степан Кубів додав, що в основі успішності результатів електронної системи Прозорро.Продажі є характеристики самої системи - прозорість, доступність, стимулювання високої конкуренції між учасниками торгів.

  «Мала приватизація загалом уже принесла державі понад 870 млн грн. Відбулось 748 успішних аукціонів. Середнє зростання ціни на об’єкти приватизації склало 69%», – відзначив Степан Кубів.

  Перший віце-прем'єр-міністр зазначив, що серед місцевих органів влади найбільше успішних аукціонів провели Львівська міська рада, селище Ланна Полтавської області та Покровська міська рада Дніпропетровської області.

  Степан Кубів: Мала приватизація принесла державі понад 870 млн грн з моменту запуску